Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska firma zwycięzcą w amerykańskim konkursie ControlTrends Awards

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-02-12 11:16:32
gc5, automatyka budynkowa

Hybrydowy sterownik IoT firmy Global Control 5, iSMA-B-MAC36NL, został wybrany najlepszym produktem w kategorii IoT Solution of the Year w amerykańskim konkursie ControlTrends Awards podczas gali, która odbyła się 2 lutego br. w Orlando. To już ósma edycja konkursu, który nagradza i wyróżnia najlepszych z branży automatyki budynkowej. Jak co roku gala odbyła się dzień przed rozpoczęciem największych targów w USA dla branży HVACR – AHR Expo.

– Wiara w nasze produkty nie zawiodła mnie kolejny raz. To był niesamowity wieczór, pełen pozytywnych emocji i wrażeń. Nasz Hybrydowy Sterownik IoT, iSMA-B-MAC36NL, został zwycięzcą konkursu ControlTrends Awards w kategorii IoT Solution of the Year. Moja radość i satysfakcja jest tym większa, że razem z nami o tytuł najlepszego walczyli najwięksi gracze w branży. Gratuluję im z głębi serca, ale nie ukrywam swojej ogromnej radości z faktu, że nasz iSMA-B-MAC36NL jest numerem jeden w tegorocznym CTA! Wiem, że ta nagroda bardzo pozytywnie wpłynie na cały zespół i sprawi, że będziemy patrzeć w przyszłość z jeszcze większym optymizmem – mówi Adam Półgrabia, Prezes Zarządu Global Control 5.

 

 

Global Control 5 S.A. jest polskim producentem, dostawcą oraz eksporterem zaawansowanych technologicznie produktów z zakresu automatyki budynkowej. GC5 istnieje na rynku od 2015 roku, projektując i produkując inteligentne systemy zarządzania automatyką pod własną marką iSMA. Oferta iSMA obejmuje oprogramowanie do zarządzania, monitorowania i integrowania systemu BMS w budynku, sterowniki DDC, sterowniki pomieszczeniowe typu fan-coil, moduły WE/WY i urządzenia peryferyjne. Jako lider inteligentnych rozwiązań zarządzania automatyką, GC5 dostarcza unikalną technologię, która zwiększa efektywność energetyczną i optymalizuje zarządzanie budynkami poprzez redukcję kosztów operacyjnych.

Produkty iSMA, projektowane i produkowane w Polsce, sprzedawane są przez sieć dystrybutorów i partnerów na całym świecie. Blisko 150 000 produktów iSMA pracuje już w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach.

To nie jedyne wyróżnienie, jakim w ostatnim czasie może pochwalić się spółka. W październiku 2019 r. Global Control 5 odebrała nagrodę za zajęcie 39. miejsca w rankingu Technology Fast 50 Central Europe przygotowanym przez firmę doradczą Deloitte.

Celem rankingu Deloitte Technology Fast 50 jest promowanie innowacyjności, zarówno wśród przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i mniejszych spółek oraz startupów. Na pozycję w rankingu miały wpływ głównie dynamika wzrostu przychodów operacyjnych danej firmy oraz innowacyjna technologia. Program przeznaczony jest dla przedsiębiorstw o różnej wielkości i stażu, mających siedzibę w krajach Europy Środkowej. W zeszłym roku odbyła się już 20. edycja rankingu, gdzie w finale znalazło się aż 11 spółek z Polski.

 

 

Global Control 5 jest beneficjentem programu Go to Brand, którego instytucją pośredniczącą jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem programu jest wsparcie promocji marek produktowych, które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych. Firmy mogą otrzymać dofinansowanie na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych i konferencjach. Dzięki dofinansowaniu spółka mogła wziąć udział w imprezach targowych w USA, ZEA i Europie.

Udział w programie Go to Brand w sposób pozytywny i skuteczny przyspieszył ekspansję Global Control 5 na świecie. Każda impreza targowa to możliwość zaprezentowania oferty firmy szerokiemu odbiorcy i nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami.

 

Kontakt:

Global Control 5 S.A.

www.globalcontrol5.com

marketing@gc5.pl

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

ActCAD 2022 PRIME

ActCAD PRIME to nowoczesne oprogramowanie 3D CAD z funkcjami BIM. Rodzimymi formatami plików Act...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2022-07-20 Dodał: Mariusz Ostrowski IT/ICT, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Audyt SEO

Celem audytu jest uwzględnienie parametrów, które mają wpływ na pozycjonowanie danej witryny. Dla...
Polska - Zielona Góra 2019-09-17 Dodał: Strony DE Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert