Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoiska na targach w Niemczech i Holandii – podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2022-07-01 09:34:04
hannover messe, money20/20, hanower, niemcy, amsterdam, holandia, stoisko, promocja, targi

Przełom maja i czerwca 2022 r. był intensywnym okresem w naszym projekcie. Dzięki przywróceniu wielu wydarzeń targowo-konferencyjnych po przewie spowodowanej pandemią, mogliśmy zorganizować stoiska na dwóch europejskich wydarzeniach, skierowanych do całkiem różnych podsektorów IT.

Hannover Messe 2022

Od 30 maja do 2 czerwca przebywaliśmy na Hannover Messe, gdzie po raz kolejny (ale pierwszy w ramach Branżowego Programu Promocji IT) Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zorganizowała polskie stoisko promocyjne.

Targi odbywające się u naszych zachodnich sąsiadów zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców i tak też było tym razem. Własne stoiska miało przy tej okazji ponad 70 firm z naszego kraju. Prawie 50 przedsiębiorstw promowało swoją ofertę na polskim stoisku zorganizowanym przez PARP, z czego ponad 20 było obecnych osobiście. W sumie na Hannover Messe 2022 pojawiło się ponad 75 tys. zwiedzających i przeszło 2 500 wystawców z całego świata.

Znany jest już termin kolejnej edycji tych targów - 17-21 kwietnia 2023 r.


 

Money20/20 Europe 

Zaraz po targach Hannover Messe, bo od 7 do 9 czerwca 2022 r., odbywała się konferencja Money20/20 w Amsterdamie. Jest to wiodące wydarzenie adresowane do branży fintech, łączące w sobie część konferencyjną z targami. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 4 000 specjalistów z całego świata.

Drugi rok z rzędu PARP zorganizowała na tym wydarzeniu polskie stoisko, którego celem była promocja branży IT z naszego kraju, ze szczególnym naciskiem na rozwiązania dla branży finansowej i usługi teleinformatyczne dla sektora fintech.

W tym roku zorganizujemy jeszcze trzy stoiska na zagranicznych imprezach targowych. Szczegóły znajdziecie w Kalendarium programu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

ActCAD 2022 PRIME

ActCAD PRIME to nowoczesne oprogramowanie 3D CAD z funkcjami BIM. Rodzimymi formatami plików Act...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2022-07-20 Dodał: Mariusz Ostrowski IT/ICT, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Audyt SEO

Celem audytu jest uwzględnienie parametrów, które mają wpływ na pozycjonowanie danej witryny. Dla...
Polska - Zielona Góra 2019-09-17 Dodał: Strony DE Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert