Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja polskiego fintechu w 2021 r. – stoisko na konferencji Money20/20

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-09-15 11:34:47
money, amsterdam, singapur, sff, singapore fintech festival, fintech

Polskie firmy z branży fintech będą mogły skorzystać z polskiego stoiska organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości podczas tegorocznej edycji Money20/20 Europe w Amsterdamie.

Money20/20 Europe

Money20/20 to jedna z wiodących na świecie serii wydarzeń branżowych kierowanych do szeroko pojętego sektora fintech. Jej europejska edycja odbywa się co roku w Amsterdamie. W 2019 r. 60% jej uczestników pochodziło z takich obszarów o rozwiniętych usługach finansowych, jak Wielka Brytania, Szwajcaria, Luksemburg, Irlandia, Francja, Niemcy czy Austria.

Zagadnienia poruszane w ramach bogatego programu konferencyjnego dotyczą takich obszarów, jak rozwiązania dla płatności i bankowości, a także cyberbezpieczeństwo i kryptowaluty.

W tym roku Money20/20 Europe odbędzie sie w dniach 21-23 września.

Polskie stoisko

Celem organizacji stoiska jest promocja polskich firm, oferujących nowoczesne rozwiązania dla branży finansowej, wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w wydarzeniu.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas Money20/20 Europe w Amsterdamie, piszcie na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

 


 

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Money20/20 Europe w Amsterdamie zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 


 

Uwaga

W związku z obowiązującym do odwołania brakiem możliwości wjazdu na teren Singapuru obcokrajowców na pobyt krótkoterminowy, podczas Singapore Fintech Festival 2021 nie zostanie zorganizowana oficjalna polska obecność w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

ActCAD 2022 PRIME

ActCAD PRIME to nowoczesne oprogramowanie 3D CAD z funkcjami BIM. Rodzimymi formatami plików Act...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2022-07-20 Dodał: Mariusz Ostrowski IT/ICT, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Użytkownik Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert