Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGranty na innowacyjne projekty na Ukrainie i Białorusi. Spotkanie informacyjne: 26 lutego 2020 r., Warszawa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-02-17 13:59:11
ict, grant, ukraina, białoruś

W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz ONZ (Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju UNDP) zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym konkursowi Polish Challenge Fund, w ramach którego można ubiegać się o granty na realizację innowacyjnych projektów.

Spotkanie odbędzie się w środę 26 lutego 2020 r. w siedzibie MSZ w Warszawie przy ul. Krywulta 2 (sala nr 16) w godz. 10:00-11:30.

Pilotażowy konkurs, realizowany w ramach programu „Polska pomoc”, adresowany jest do polskich firm, start-up’ów, ośrodków naukowo-badawczych i instytutów rozwojowych, które są aktywne w sektorach zielonych technologii i/lub technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

Podmioty mogą się ubiegać o granty w wysokości do 40 tys. USD na realizację projektów na terenie Ukrainy i Białorusi. Celem konkursu jest transfer polskiego know-how, technologii i innowacyjnych rozwiązań odpowiadających na wyzwania rozwojowe państw partnerskich programu „Polska pomoc”.

 

Więcej informacji: link.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Chęć udziału należy zgłaszać do 21 lutego br. pod adresem e-mail: katarzyna.rozeslaniec@undp.org.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

ActCAD 2022 PRIME

ActCAD PRIME to nowoczesne oprogramowanie 3D CAD z funkcjami BIM. Rodzimymi formatami plików Act...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2022-07-20 Dodał: Mariusz Ostrowski IT/ICT, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Użytkownik Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert