Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStartują zgłoszenia do czwartej edycji Polish Tech Night

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-07-18 15:44:26
startupy, niemcy, berlin, pitch

W imeniu SIBB e.V | Projekt LOOKOUT, Polish Berlin Tech, BST Media Solutions oraz SKUZA Business Consulting zapraszamy do udziału w czwartej edycji Polish Tech Night, która odbędzie się w dniach 26-27 września 2018 r. w Silicon Allee (Chausseestraße 19) w Berlinie.

Zgłoszenia dla polskich start-upów na pitch przed niemieckim ekosystemem są już dostępne na stronie wydarzenia www.polishtechnight.com.

Na całość wydarzenia składają się WARSZTATY organizowane pierwszego dnia (26.09.18), podczas których polskie startupy dostaną szansę zdobycia wiedzy na temat niemieckiego rynku od najlepszych specjalistów z branży!

27 września zorganizowany zostanie natomiast TOUR po co-workingach oraz akceleratorach, a następnie EVENING EVENT, podczas którego uzupełniająco do prezentacji startupów odbędzie się Fire Chat z ekspertami poruszającymi tematy klasycznego finansowania vs finansowania kryptowalutami.

Zgłoszenia na pitch należy składać do 25 sierpnia 2018 r., do godziny 24:00. (Link do rejestracji)

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

ActCAD 2022 PRIME

ActCAD PRIME to nowoczesne oprogramowanie 3D CAD z funkcjami BIM. Rodzimymi formatami plików Act...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2022-07-20 Dodał: Mariusz Ostrowski IT/ICT, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Użytkownik Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert