Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na MWC 2018 - podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2022-02-17 13:05:09
mwc, barcelona, hiszpania, mobile world congress, polska

1 marca 2018 r. zakończyły się międzynarodowe targi Mobile World Congress w Barcelonie, na których Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała polskie stoisko informacyjno-promocyjne

MWC to jedne z największych na świecie targów technologii mobilnych, dedykowane zarówno producentom sprzętu, jak i oprogramowania. Potwierdzają to statystyki przygotowywane przez organizatorów targów. W 2017 r. wydarzenie odwiedziło ponad 108 tysięcy gości z 208 krajów i terytoriów, a swoje stoiska zorganizowało 2300 wystawców.

Targi cieszą się również bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich firm. W tym roku na MWC obecnych było 26 wystawców z Polski, w tym 23 indywidualne stoiska firm, 2 stoiska regionalne (Pomorza i Małopolski, na których obecnych było 20 firm) oraz polskie stoisko informacyjno-promocyjne zorganizowane przez PARP w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT.

 

 

Podczas targów, na stoisku zorganizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości promowano ofertę łącznie 68 polskich firm. Na polskim stoisku firmy mogły osobiście spotykać się z kontrahentami, a także wyświetlać filmy i prezentować materiały promocyjne.

Dodatkową możliwością promocji dla polskich firm była wizyta, w pierwszym dniu trwania wydarzenia, i oficjalne otwarcie stoiska przez Ministra Inwestycji i Rozwoju, Pana Jerzego Kwiecińskiego. Podczas pobytu na targach w Barcelonie Minister spotkał się z polskimi firmami na stoisku zorganizowanym przez PARP jak również na stoiskach indywidualnych wystawców.

 

 

Ponadto w trakcie Mobile World Congress odbyła się giełda kooperacyjna Enterprise Europe Network, której PARP, jako członek sieci EEN była współorganizatorem. Podczas tego wydarzenia przedsiębiorcy z Polski mieli okazję nawiązać kontakty z potencjanymi partnerami z całego świata. Do udziału w giełdzie zarejestrowało się 479 firm, w tym 27 przedsiębiorstw z naszego kraju. Przedstawiciele przedsiębiorstw z Polski stanowili 4. co do wielkości grupę wśród uczestników wydarzenia, zaraz po gospodarzach, firmach z Francji oraz Korei Południowej.

 

 

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na Facebooku.

 

Pełna lista firm, których ofertę promowaliśmy podczas targów Mobile World Congress:

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

ActCAD 2022 PRIME

ActCAD PRIME to nowoczesne oprogramowanie 3D CAD z funkcjami BIM. Rodzimymi formatami plików Act...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2022-07-20 Dodał: Mariusz Ostrowski IT/ICT, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Audyt SEO

Celem audytu jest uwzględnienie parametrów, które mają wpływ na pozycjonowanie danej witryny. Dla...
Polska - Zielona Góra 2019-09-17 Dodał: Strony DE Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert