Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium i pitching - CE Startups Day w Londynie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-10-09 14:35:24
startupy, startup, pitching, londyn, uk, konferencja, seminarium

5 października 2017 r. w Londynie odbędzie się 'CE Startups Day' - seminarium połączone z sesją pitchingową dla startupów z Europy Środkowej. Rekrutacja została przedłużona do 11 sierpnia! Do udziały zapraszają Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Londynie.

 

Spotkanie organizowane jest przez przedstawicieli sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, którzy podjęli inicjatywę zorganizowania takiego wydarzenia,w celu promowania sektorów IT/ICT (z podziałem na cztery obszary: FinTech, LifeScience, IoT i ICT) z pięciu krajów.

W programie wydarzenia przewidziana jest prezentacja firm z Węgier, Czech, Słowacji, Polski oraz z Austrii. Głównym punktem programu będą indywidualne prezentacje (tzw. pitching) wyselekcjonowanych firm z każdego kraju przed gronem potencjalnych inwestorów i przedstawicieli sektora finansów, akceleratorów, zainteresowanych docelowo zainwestowaniem w wybrane firmy.

Kryteria naboru firm:

  • działające już na rynku młode firmy reprezentujące jedną z powyższych kategorii, oferujące unikalne produkty/usługi z dużym potencjałem odniesienia sukcesu na rynku międzynarodowym;
  • szukające/zainteresowane oddaniem części udziałów potencjalnemu inwestorow;
  • oferujące już swój produkt/usługi klientom na rynku, nawet nieodpłatnie;
  • posiadające jasno sformułowane, wykonalne komercyjnie i finansowo pomysły/plany rozwoju produktu/usług/biznesu oraz wiedzę na temat swoich potrzeb finansowych wymaganych do ich realizacji;
  • posiadające własną stronę internetową i inne materiały/analizy itp. w języku angielskim oraz gotowe do dokonania krótkiej prezentacji (ok. 5 min) podczas seminarium.

 

Udział w seminarium jest nieodpłatny. Każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie jedynie koszty związane z logistyką (transport, zakwaterowanie, wyżywienie na miejscu).

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 sierpnia br.

Formularz zgłoszeniowy

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej:

https://www.centraleuropeanstartups.com/

 

Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska

Tel. +22 432 83 74

e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

ActCAD 2022 PRIME

ActCAD PRIME to nowoczesne oprogramowanie 3D CAD z funkcjami BIM. Rodzimymi formatami plików Act...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2022-07-20 Dodał: Mariusz Ostrowski IT/ICT, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Użytkownik Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert